אפליקציה לאנדרואיד

איזה התרגשות! אחרי המון בקשות של הגולשים, אני חושבת שאפליקציה זה הדבר שהגולשים הרבה בקשו ממני סוף סוף יש אפליקציה לאתר. כל המתכונים שנמצאים באתר קיימים גם באפליקציה בצורה נוחה ומסודרת לפי קטגוריות ואפילו יש מחברת מתכונים אישית לכל מי שרוצה לשמור מתכונים.
איך מגיעים לאפליקציה ? תיכנסו דרך מכשיר הסלולאר google play חפשו את “ניקי” ותורידו את האפליקציה למכשיר.

הנה הקישור ל google play להורדת האפליקציה
להכנס דרך מכשיר הסלולאר

247
תגובות

  הרשם  
עדכן
דליה א

בוקר טוב,
אני אוהבת את המתכונים שלך,מתכון רולדה מבצק פריך איזה מידה כוס.
לא נוח לפתיחה מילוא הבצק.

א

ברכות על האתר החדש. האפליקציה המעודכנת לאנדרואיד לא עובדת בגלקסינטאב אי. לחיצה על המועדפים והאפליקציה קורסת.

פיני

היי ניקי, אתחיל ואומר שבתור אבא שהמטבח הוא החדר היחידי בבית שהוא שלו אפשר לומר שאת היחידה שמבשלת איתי במטבח! שאפו ענק, כל מתכון פשוט מוצלח, מוסבר בפשטות ואפילו הילדים מדי פעם מכינים איתי ונהנים. אז רק רציתי לומר תודה על שהקמת את האתר הזה ושאת משתפת את כל עוקבייך בידייך המקצועיות.
רק הערה אחת שאני זקוק לעזרתך בה… האפליקציה לאנדרואיד… מדי פעם הסנכרון במסך יוצא מאיזון לוחצים על משהו אחד וקופץ משהו אחר וצריך לאתחל את המכשיר בשביל להמשיך להשתמש האם עוד אנשים דיווחו על בעיה זו?

לאה ל.

ערב טוב ניקי!
אני פשוט מכורה לאתר שלך!!!! תודה רבה רבה על המתכונים הנהדרים!!!!
כמובן שהורדתי את האפליקציה לנייד וזה מלווה אותי לכל מקום, אבל בימים האחרונים לא יודעת למה זה נתקע הרבה פעמים כשאני מנסה לעבור ממתכון למתכון, ועד שאני לא סוגרת את האפליקציה בכוח אני לא יכולה להכנס למתכון אחר. האם קיימת איזו שהיא בעיה לאחרונה שאת יודעת עליה או שאת יודעת שקרה לעוד מישהו?
אשמח לתשובתך על מנת שאוכל להמשיך להנות בכייף מהמתכונים הנהדרים שלך.
בתודה ובברכה
לאה ל.

רונית עובדיה

ניקי,את נהדרת!!!

תמר מאור

היי ניקי שמחתי מאוד להצטרף לאתר שלך וכבר הספקתי להכין כמה מתכונים טעימים!! תודה בה על הדיוק והפירגון… אין לי אנדרואיד אלא אייפון מקווה שלא אפספס שום הודעה או מתכון שלך. ושוב תודה

shuli

אני כול יום נהנת מהמתכונים שלך
תודה לך תמשיכי להפתיע אותנו אותנו מחדש
ישר כוח
יום טוב
שולי דידי