יש לניקי אפליקציה מהממת עם המון מתכונים - מוזמנים להוריד

לחצו כאן

ארוחות צהריים ניקי מבשלת

הרהורים שלי

23 אוגוסט 2015
(Visited 1,484 times, 1 visits today)

הכנות:

שלום גולשים יקרים

בדרך כלל אני כותבת מתכונים הפעם משהו קצת שונה.
מי שעוקב אחרי כבר כמה זמן (עכשיו הגולשים מתפוז יגיעו ויזכירו לי איך שהשנים עוברות :)) יודע שבשביל הגולשים אני בדרך כלל אעשה הכל. אני מאוד אוהבת את הגולשים באתר הזה וכמובן את מה שאני עושה.
החלק הגדול של הגולשים באתר בערך 85% אלו נשים, חתיכת נתון רציני, הגברים נמצאים קצת במיעוט 🙂 מתוך הנשים כ 40% נמצאות בגילאים 25 – 34 כלומר נשים עם ילדים בדרך כלל קטנים.
למה אני מבלבלת לכם את המוח ? בחיי שיש סיבה תיהיו איתי בבקשה.
מצרכים: 
בקשר לאוכל מה הדבר שהכי מטריד אימהות במיוחד לקטנים, בעצם זה לא נכון כי גם לאבות זה מאוד חשוב. ארוחת צהריים, קשה להאמין אבל אנשים ממש מסתבכים עם הארוחה הזאת ולא יודעים מה להכין וכל יום יש את הדילמה הזאת מחדש. אני מקבלת המון המון הודעות  בנושא.
הקטגוריה של ארוחות צהריים מלאה וגדושה וזאת הבעיה, אנשים הולכים לאיבוד מהמבחר הגדול ובסופו של דבר לא יודעים מה להכין.
מחודש ספטמבר יהיו הרבה אנשים שיצטרכו ארוחת צהריים חמה, ילדים שהיו עד עכשיו בצהרונים ועולים לכיתה א',  מי שלא משתמש בשירותי יולא, אנשים שצריכים ארוחת צהריים חמה כל יום.
זה עולם חדש לאימהות שחלקן לא בדיוק יודעות איך להתמודד עם זה. הרי אני אמא בעצמי אז בטח שאני מבינה את הצורך להכין ארוחת צהריים טובה.
גולשים ביקשו ממני המון פעמים תכתבי תפריט, תגידי מה להכין ואנחנו נכין.
חשבתי על הרעיון ניסיתי לחשוב איך עושים את זה בצורה שאכן תקל על הגולשים וייתן פתרון לצהריים.
לא בא לי לכתוב תפריט זה נראה לי פתרון קל מידי וחשבתי על רעיון אחר.
עבדתי על זה כ 3 – 4 חודשים (באופן רשמי הפסקתי לישון).
אני אתחיל מספטמבר בינתיים ביום ראשון. אם זאת תיהיה הצלחה אולי אפשר לעבור לעוד ימים למרות שנראה לי שלא תדברו איתי אם אני אציק לכם בתיבת המייל מידי יום, זאת לא הכוונה.
זה לא רק לילדים אלא לכולם, לכל מי שצריך ארוחת צהריים.
במידה וזה ילך טוב ואני אקבל תגובות טובות אני אשקול להמשיך לעוד סוגי ארוחות, שישי, שבת צהריים, בראנץ, שישי צהריים (מה מכינים לשישי צהריים ? חכו ותראו)
לא משהו כבד הכוונה היא לעזור למי שלא מסתדר עם ארוחת הצהריים.  ילך טוב ?  אתם צפויים לדברים טובים וזה עוד יגדל. אם לא ילך לפחות ניסיתי.
אם אתם מסתדרים עם הצהריים מה אתם עושים כאן ? 🙂 סתם..
אני מניחה שהבנתם את הרעיון בכללי ואם לא חכו לספטמבר הכל יהיה ברור אני מבטיחה. יש משהו אחד שלא כתבתי ואני אשאיר את זה למתי שאני אתחיל.
זה פרוייקט מספר אחד,  פרוייקט מספר שתיים ביום רביעי בניוזלטר לא לפספס. הפתעות לא מגלים 🙂 הייתי קצת עסוקה השנה אבל הכל היה בשבילכם.הרשמה לניוזלטר הוספתי סקר בצד מעל מחברת המתכונים, אתם מוזמנים לענות באיזה יום הייתם רוצים לקבל תפריט לארוחת צהריים.

בברכה
ניקי

הרשם
עדכן
154 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
WordPress PopUp Plugin
דילוג לתוכן