יש לניקי אפליקציה מהממת עם המון מתכונים - מוזמנים להוריד

לחצו כאן

אימהות ילדים ועוד...

מכתב מאמא לחייל הפרטי שלי

18 אוגוסט 2020
(Visited 7,951 times, 7 visits today)
מכתב מאמא לחייל שלי

מכתב מאמא לחייל הפרטי שלי

רועי ילד אהוב שלי אני לא בדיוק מצליחה לעכל את העובדה שאתה כבר לא נמצא בבית, זה יקח לי עוד זמן להפנים את העובדה שהתגייסת לצה"ל.
.

הכנות:

אתה יודע מה זה לב של אמא כלפי חוץ אני אמיצה והכל קטן עליי בפנים יש סערת רגשות והמון דאגה לילד שלי. מה עם תיהיה רעב או שיהיה לך קר בלילה ? ואם באמצע הלילה יתחשק לך משהו מתוק לאיזה מטבח בדיוק תלך ?
ומה עם העוגת שוקולד שאתה הכי אוהב ? אם השרירים יתפסו למי תספר שכואב לך ? מי יתן לך חיבוק באמצע הלילה ?
בכיתי בטקס סיום כיתה ט' כששרת את "משהו חדש מתחיל" אמרת לי "יהיה בסדר אמא". התרגשתי בשבילך כאשר הכרת לי את החברה שלך, כל מי שאוהבת את הילד שלי תתקבל בברכה.
התבאסתי כשסרבת לחבק אותי מחוץ לבית "אמא את עושה לי פדיחות ליד החברים" מצד שני ניצלתי עד הסוף שבבית חיבקת אותי בלי הפסקה.
בקושי הספקתי להנות ממך ואתה כבר הולך לצה"ל, אני בסך הכל מנסה להדביק את הקצב שלך אבל אתה רץ קדימה ורוצה לבלוע את החיים בביסים גדולים.
ילד מקסים עם לב טוב, לא יאומן כמה טוב לב יש אצלך בלב. אתה הראשון שלימדת אותי מה זה לאהוב מישהו אחר בטירוף ורק לרצות שיהיה לו טוב.
אתה תפגוש חברים חדשים ותעבור חוויות נהדרות שיעלו חיוך על פניך.
לפעמים יהיה לך קשה ואולי העצב יתגנב מידי פעם תזכור שיש מישהו שחושב עליך כל הזמן ולפעמים שיחת טלפון לאמא יכולה להרים לך את המצב רוח, מבטיחה לענות בכל שעה.
אתה עומד בפני פרק חדש בחיים ואתה רוצה לדעת משהו ? קטן עליך תיהיה אופטימי שמור על החיוך ואין דבר שאתה לא יכול להתמודד איתו. תשאיר את השאלות קיטבג לאחרים 🙂
אני משחררת אותך לצה"ל אבל רק לזמן מוגבל, אי אפשר לוותר על משהו שהוא חלק ממך. תודה לך על 18 שנה מרגשות ולא הייתי משנה אפילו פסיק, אני מאמצת אל ליבי את כל מה שנתת לי.
אתה תעשה מה שצריך לעשות ואני מבקשת רק דבר אחד תחזור הבייתה בשלום אליי כי לפני הצבא אתה שייך לי.
אני אוהבת אותך אהבת נפש ומאוד גאה בך, עד השמיים וחזרה.
תזכור הפז"ם דופק והספירה לאחור החלה.
אמא שכבר מתגעגעת אלייך כותבת ישירות מהלב ולא מפסיקה לבכות

הרשם
עדכן
7 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
WordPress PopUp Plugin
דילוג לתוכן