אמא למה הערבים מתלחמים ?

FavoriteLoadingהוסיפו למחברת מתכונים

אמא למה הערבים מתלחמים ?

נכתב בתאריך 21 בנובמבר 2012 במהלך מבצע “עמוד ענן”

מרכיבים:

עצוב לי שאני מגדלת ילדים שגדלים לתוך מציאות איומה כזאת.

הכנות:

כל כמה חודשים מתחיל סבב חדש של מלחמה הילדים שלי מבינים רואים טלוויזיה ושומעים הכל ויודעים גם לשאול שאלות שלפעמים אין לי תשובות לתת.
רועי שאל אותי האם החמאס ימשיך לזרוק עלינו טילים ואני עניתי לו שהלוואי ויכולתי לומר לו שזה לא יקרה ולצערי הרב זה בהחלט יכול לקרות.
איך אפשר להבטיח לילד קטן שמפחד מטילים שזה לא יקרה יותר ? הרי אני יודעת שזה יקרה שוב וזה רק שאלה של זמן עד שהטילים הבאים יגיעו.
אני אמא אני אמורה לשמור על הילדים שלי ויש דברים שאני לא יכולה לעשות זה פשוט גדול עליי.
עידו בן 4.5 ששאל אותי “אמא למה הערבים מתלחמים” נחנקתי באותו רגע כמעט התחלתי לבכות חיבקתי אותו והרגשתי כל כך רע באותו רגע.
אני גדלתי לתוך המציאות הזאת ולצערי הילדים שלי גדלים לאותה מציאות.
הוא בן 4.5 למען השם הוא לא אמור לחשוב על כאלה דברים רק במציאות שלנו ילד בן 4.5 יודע “שהערבים מתלחמים”.
אומרים שיש הפסקת אש נו טוב אז אומרים לפחות יש סיכוי לשקט לאיזו שהיא תקופה עד הסיבוב הבא שמחכה מעבר לפינה.

17954 צפיות 3 צפיות היום
בואו לבקר באינסטגרם של ניקי ב

1
תגובות

  הרשם  
עדכן
יסכה

וואו, מצמרר…
הלוואי שהמדינה תבין שרק אם יתקפו בצורה החלטתית וירססו את עזה מלמעלה ולא יפחדו כל הזמן להרוג חפים מפשע, החפים מפשע שלנו יהיו בטוחים!! כמו שבמבצע אנטבה הגבנו חזק ועוצמתי ומאז לא היתה יותר חטיפת מטוסים כי הם הבינו שזה לא משתלם… אם גם פה נגיב בתקיפות זה יפסיק!! וזה הפיתרון היחיד. ושלא יצטדקו לי עם “חפים מפשע” “אזרחים חסרי ישע”… האזרחים שלנו יותר חשובים מילדי החמאס ה”אומללים” שאנחנו מרחמים עליהם ואז כשהם גדלים הם ממשיכים את מסורת אבותיהם ויוצאים בהתלהבות לטבוח בנו. זה צריך להיפסק, כי זאת המדינה שלנו ומגיע לנו להיות בה בטוחים.